LO im. M. Konopnickiej ma nowego dyrektora
1 września 2022
LO im. M. Konopnickiej ma nowego dyrektora

Mariusz Suwiński zastąpił Jolantę Magdę na stanowisku dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie.

Jolanta Magda, absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim, pracę w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej rozpoczęła w 1994 roku. W 2015 roku objęła stanowisko wicedyrektorki, a w 2017 została dyrektorką szkoły.

Mariusz Suwiński ukończył wychowanie muzyczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Pracę w Liceum rozpoczął w 2014 roku, choć jako absolwent związany z nim jest od 1986 roku. Od 2021 roku pełnił funkcję wicedyrektora.

Za pięcioletnią pracę na stanowisku dyrektorki LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie Jolancie Magdzie podziękowali przewodniczący Rady Powiatu Leszek Smuniewski oraz wicestarosta legionowski Konrad Michalski

Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Smuniewski oraz wicestarosta legionowski Konrad Michalski złożyli gratulacje Mariuszowi Suwińskiemu, nowemu dyrektorowi LO im. M. Konopnickiej w Legionowie