Oferta realizacji zadania publicznego
19 października 2022
Oferta realizacji zadania publicznego

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych przy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie złożyło uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego tzw. "mały grant" pn. Turniej tenisa stołowego.

Turniej odbędzie się w dniach 6-8 listopada br. w Legionowie w dwóch lokalizacjach (Arena Legionowo oraz Centrum Szkolenia Policji)

Udział w nim weźmie ok. 50 osób.
Cały koszt zadania publicznego to 3 180 zł. Dotacja Powiatu Legionowskiego wyniosłaby 1 000 zł z przeznaczeniem na opłacenie kosztów sędziowskich, zakupu nagród i upominków.

Turniej ma na celu uświetnienie obchodów Narodowego Święta Niepodległości w kręgach emerytów i rencistów służb mundurowych byłych pracowników państwowych resortów mundurowych.

6 listopada br. w Arenie Legionowo odbędzie się otwarty turniej dla mieszkańców Powiatu Legionowskiego a 8 listopada uczestnikami turnieju w CSP będą służby mundurowe. Udział w imprezach będzie bezpłatny.

oferta