Promocja turystyki wiejskiej
4 maja 2023
Promocja turystyki wiejskiej

Ponad 65 tysięcy złotych wyniesie budżet projektu, który Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w sercu Mazowsza” będzie realizować w bieżącym roku w ramach promocji turystyki wiejskiej w Regionie Jeziora Zegrzyńskiego.

Zadanie będzie realizowane z udziałem dotacji Ministra Sportu i Turystyki w wysokości 50 tysięcy złotych.

Patronat nad realizacją projektu objął też Bank Spółdzielczy w Legionowie.

„Wypoczynek w mazowieckiej przystani – promocja turystyki wiejskiej i agroturystyki w Regionie Jeziora Zegrzyńskiego” przewiduje stworzenie katalogu, który będzie promował obiekty turystyki wiejskiej z terenu dziewięciu gmin w czterech mazowieckich powiatach. Chodzi o gminy Dąbrówka, Jabłonna, Nieporęt, Pokrzywnica, Pułtusk, Serock, Somianka, Wieliszew i Wyszków w powiatach legionowskim, pułtuskim, wołomińskim i wyszkowskim. Katalog zostanie wydany zarówno w formie książkowej, jak i zyska swoją odsłonę on-line.
Szczegółowo  załozenia projektu zostały opisane: https://zegrze.org/wypoczynek-w-mazowieckiej-przystani/

Kogo zapraszamy do współpracy?

Zapraszamy przedsiębiorców, właścicieli obiektów turystyki wiejskiej działających na terenie wyżej wymienionych gmin do zgłaszania swoich gospodarstw agroturystycznych, pokoi gościnnych, stajni, pasiek, wytwórni ekologicznej żywności i innego rodzaju obiektów do naszego katalogu. Za umieszczenie obiektu w wydawnictwie i wirtualnej odsłonie katalogu nie pobieramy żadnych opłat.

Wydanie książkowe katalogu będzie dystrybuowane podczas międzynarodowych targów turystycznych w Poznaniu i Warszawie jesienią bieżącego roku. Ponadto będziemy promować katalog on-line w mediach społecznościowych, czasopiśmie Moda na Mazowsze oraz mediach społecznościowych Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, której LOT „Przystań w sercu Mazowsza” jest członkiem.

Jak się zgłosić?

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  2. Przygotuj 1 – 5 zdjęć swojego obiektu w rozdzielczości minimum 300 dpi (pliki muszą mieć jakość nadającą się do druku).
  3. Podpisz formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenia dotyczące przetwarzania danych osobowych i praw autorskich do zdjęć.
    W przypadku, gdy podpisujesz formularz i oświadczenia odręcznie, zeskanuj (sfotografuj) je przed wysłaniem i do e-maila dołącz skany lub zdjęcia dokumentów. Możesz też podpisać dokumenty cyfrowo – podpisem elektronicznym (jeśli go posiadasz) lub profilem zaufanym (https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany).
  4. Podpisane formularz i oświadczenia, jak również zdjęcia załącz do wiadomości e-mail i prześlij ją do nas na adres lot@zegrze.org w temacie wiadomości wpisując ZGŁOSZENIE KATALOG TURYSTYKI WIEJSKIEJ. Oryginał oświadczeń prześlij do nas pocztą na adres:
    Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w sercu Mazowsza”
    ul. Gen. W. Sikorskiego 11
    05-119 Legionowo
    .
  5. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami pod powyższym adresem e-mail lub telefonicznie: 509 400 328.
  6. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca 2023 roku włącznie.

Dokumenty do pobrania:

Pliki do pobrania: