Razem dla Autyzmu - zaprojektuj nakładkę na zdjęcie profilowe
12 kwietnia 2021
Razem dla Autyzmu - zaprojektuj nakładkę na zdjęcie profilowe
Kwiecień obchodzony jest jako Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu . Z tej okazji, w ramach X Dni Osób Niepełnosprawnych 2021 Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego, Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie PIK
i Fundacja "Promień Słońca" zorganizowały konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na nakładkę na zdjęcie profilowe na portalach społecznościowych, która wyrazi solidarność z osobami ze spektrum autyzmu.
 
Można przy tym użyć np. takich słów, jak tolerancja, świadomość, empatia, zrozumienie itd. Bo każdy z nas jest inny, ale każdy potrzebuje zrozumienia i akceptacji.
 
Nagrodami za najlepsze projekty nakładek profilowych są bony upominkowe o wysokości 300 zł (1. miejsce), 200 zł (2. miejsce) i 100 zł (3. miejsce). Propozycje (w formie plików .psd lub skanów bądź dobrej jakości zdjęć prac wykonanych analogowo) należy wysłać na konkurs@pik.legionowski.pl do 18 kwietnia br. (niedziela) do końca dnia.
 
W mailu* ze zgłoszeniem należywpisać imię i nazwisko, wiek, nazwę i adres szkoły i nr telefonu do rodzica/opiekuna.
 
*Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych : https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html.