Razem przebudują skrzyżowanie
19 marca 2021
Razem przebudują skrzyżowanie

Starosta Sylwester Sokolnicki i dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Tomasz Lewandowski podpisali porozumienie w sprawie wspólnej realizacji przebudowy skrzyżowania ul. Suwalnej i drogi wojewódzkiej nr 632 w Łajskach.

Powiat Legionowski i Samorząd Województwa Mazowieckiego wspólnie przebudują niebezpieczne skrzyżowanie ulic Suwalnej i Nowodworskiej w gminie Wieliszew. Podpisane porozumienie jest zwieńczeniem starań, które Powiat prowadził w tej sprawie od dłuższego czasu.
Zgodnie z ustaleniami umowy Powiat zobowiązał się do przygotowania dokumentacji projektowej i uzyskania pozwolenia na budowę. Ma na to czas do końca 2022 roku. Kiedy zakończą się te formalności, Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie zrealizuje inwestycję.