Zdjęcie wykonane na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego Nieporęt-Pilawa. Grupa dzieci i młodziezy bierze udział w zadaniach sprawnościowych.
9 września 2024
Rodzinne piknikowanie

7 września na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego Nieporęt-Pilawa odbył się doroczny piknik pieczy zastępczej z terenu powiatu legionowskiego, który zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie.

W spotkaniu wzięło udział ponad 200 osób, w tym rodziny zastępcze, podopieczni Domu Dziecka w Chotomowie oraz placówki „Mundek” z Chotomowa. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, animacji dla młodszych i starszych oraz poczęstunku. Był to czas relaksu dla tych, którzy swoje serca otworzyli dla dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej, okazja do integracji oraz rozmów i wymiany doświadczeń.

Przypominamy, że PCPR cały czas prowadzi nabór kandydatów na rodziny zastępcze. Osoby, które chciałyby podjąć się pomocy dzieciom pozbawionym czasowo lub trwale opieki rodzicielskiej, zapraszamy do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie, ul. gen. W. Sikorskiego 11, tel.: 22 76 40 140.