Rozstrzygnięcie otwartych konkursów ofert - informacja
1 marca 2023
Rozstrzygnięcie otwartych konkursów ofert - informacja

28 lutego  2023 r. Zarząd Powiatu w Legionowie podjął uchwały w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację następujących  zadań publicznych:

1. ,,Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy wraz z nauką obsługi defibrylatora wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkół średnich z terenu powiatu legionowskiego”  w 2023 r., powierzając jego realizację Stowarzyszeniu Honorowych Dawców Krwi Legion z siedzibą w Warszawie przy ul. Konotopskiej 5/3.
    Uchwała

2. ,,Krzewienie idei krwiodawstwa wśród mieszkańców Powiatu Legionowskiego” w 2023 r. powierzając jego realizację Stowarzyszeniu Honorowych Dawców Krwi Legion z siedzibą w Warszawie przy ul. Konotopskiej 5/3.
    Uchwała

3. ,,Prowadzenie działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami w Powiecie Legionowskim w 2023 r.” powierzając jego realizację Fundacji Promień Słońca z siedzibą w Legionowie przy ul. Jagiellońskiej 69.
    Uchwała

4. ,,Prowadzenie Reprezentacji Powiatu Legionowskiego w Piłce Nożnej w 2023 r.” powierzając jego realizację Klubowi Sportowemu Sokół Serock z siedziba w Serocku przy ul Pułtuskiej 47.
    Uchwała

5. ,,Profilaktyka ochrony zdrowia psychicznego – zapobieganie zaburzeniom psychicznym dzieci i młodzieży” w roku 2023 powierzając jego realizację Fundacji Psyche Strefa Pozytywnych Myśli z siedziba w Chotomowie ul. Mała 11.
Pliki do pobrania: