Sportowiec Roku 2023
10 lipca 2024
Sportowiec Roku 2023

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego roku 2023. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 sierpnia 2024 r. Po ustaleniu listy kandydatów głosowanie będzie trwało od 19 sierpnia 2024 r. do 23 września 2024 r. Pod materiałem zamieszczamy: regulamin oraz formularz zgłoszenia kandydatury sportowca.

W powiecie legionowskim mieszka i trenuje wielu zawodników odnoszących sukcesy w różnych dyscyplinach sportu, również na arenie międzynarodowej. Są to osoby, które swoim zaangażowaniem i wzorową postawą zasługują na wyróżnienie. Warto bowiem promować i doceniać ich wkład w rozwój sportu w powiecie legionowskim oraz reprezentowanie naszego regionu w kraju i za granicą. Dlatego też Starostwa Legionowski ponownie ogłosił Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego w roku 2023.

Pierwszym etapem konkursu jest zebranie kandydatur do listy nominowanych sportowców, a następnie umieszczenie ich w kolejności alfabetycznej na prowadzonym na Fanpage’u Powiatu Legionowskiego (pn. Powiat Legionowski) profilu.

Kandydata należy zgłosić za pomocą formularza stanowiącego załącznik nr 1 do regulaminu, w jeden z następujących sposobów:

a) za pomocą poczty tradycyjnej, wysyłając wypełniony formularz na adres: Starostwo Powiatowe w Legionowie, Wydział Spraw Społecznych, ul. gen. W. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo,

b) dostarczając go osobiście do Biura Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Pełne zgłoszenie kandydata powinno zawierać:

a) wypełniony formularz, który zawiera podpisaną przez sportowca zgodę na udział w Plebiscycie oraz oświadczenie o akceptacji regulaminu stanowiący załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu,

b) 2-3 fotografie wraz udzieleniem nieodpłatnie licencji niewyłącznej na publikację fotografii w materiałach dotyczących promocji wydarzenia.

W Plebiscycie każda osoba będzie mogła oddać głos za pomocą „reakcji” (np. lubię to, super, wow) na Fanpage’u Powiatu Legionowskiego.

Zwycięzcą Plebiscytu będzie osoba, która uzyska największą liczbę „reakcji” (głosów).

Pliki do pobrania: