Zdjęcie wykonane podczas pikniku w ogrodzie Domu Pomocy Społecznej "Kombatant" w Legionowie.
13 września 2024
Spotkanie łączące pokolenia

W Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” odbyło się spotkanie senioralne połączone z otwarciem poplenerowej wystawy fotograficznej „Świat wokół nas”.

Wydarzenie, które miało miejsce 12 września, zorganizowano w ramach XIII Dni Osób z Niepełnosprawnościami Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Piękna pogoda sprzyjała wspólnemu biesiadowaniu w ogrodzie DPS. Artystyczną oprawę spotkania zapewnili zespół Młodzież 50 + z Nieporętu oraz uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej z Warszawy. Powiat Legionowski reprezentowali członek Zarządu Powiatu Marcin Fabisiak oraz radna Rady Powiatu w Legionowie Grażyna Kleindienst.