Spotkanie w Laboratorium
17 listopada 2023
Spotkanie w Laboratorium

Za nami kolejne spotkanie z cyklu Laboratorium Terapeuty zorganizowane przez nauczycieli-terapeutów z Przedszkola Specjalnego przy Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie.

14 listopada organizatorzy zaprosili dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, psychologów oraz logopedów z terenu powiatu legionowskiego, aby omówić zagadnienia związane z  terapią dziecka z  autyzmem w pozytywnym nurcie Stosowanej Analizy Zachowania. Uczestnicy spotkania mogli również zwiedzić Przedszkole i zobaczyć, jak wygląda  organizacja przestrzeni w salach terapeutycznych. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Przedszkole Specjalne jest placówką rekomendowaną przez Instytut Wspomagania  Rozwoju Dziecka w Gdańsku. Rekomendacja świadczy o wysokich standardach prowadzonej terapii. Kolejne spotkanie zaplanowano na 25 marca przyszłego roku.

fot. Przedszkole specjalne w PZSiPS