Sukcesy Elite Cheerleaders Academy z Legionowa na Mistrzostwach Polski!
15 kwietnia 2024
Sukcesy Elite Cheerleaders Academy z Legionowa na Mistrzostwach Polski!

Zawodniczki Elite Cheerleaders Academy z Legionowa podbiły parkiet w Grodzisku Mazowieckim, zdobywając złote medale podczas Mistrzostw Polski w Cheerleadingu Sportowym, które odbyły się w Grodzisku Mazowieckim w miniony weekend.

To był weekend pełen emocji i triumfów dla zespołów i duetów, które pod kierownictwem Izabeli Nierwińskiej, głównej trenerki i choreografki Akademii, wykazały się mistrzowskimi umiejętnościami.

Największe sukcesy:

  • Zespoły Mini Elite oraz Junior Elite zostały Mistrzami Polski, zdobywając I miejsce odpowiednio w kategorii Pom Dance Elite Junior Młodszy Zespoły i Pom Dance Premier Junior Zespoły.
  • Elena Kowalczyk i Amelia Wiśniewska zwyciężyły w kategorii Pom Dance Premier Junior Duety, przynosząc Akademii kolejny złoty medal.
  • Karolina Górka i Wiktoria Wójcik zdobyły srebrne medale w kategorii Pom Dance Premier Youth Duety, a Zespół Teens Elite zajął III miejsce w kategorii Pom Dance Premier Youth Zespoły.

Swoje talenty pokazały też debiutantki, rywalizując na wysokim poziomie w kategorii Pom Dance Pom Elite Junior Młodszy, z udziałem m.in. Aleksandry Kasprolewicz i Sofiji Vinichuk oraz Julii Przytakiewicz i Janiny Kucharskiej.

Weekend w Grodzisku Mazowieckim był świadkiem niesamowitego ducha i pasji, jaką dziewczynki z Elite Cheerleaders Academy wkładają w swoje występy. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i trenerów za ich ciężką pracę i spektakularne osiągnięcia na mistrzowskim poziomie!

foto: Elite Cheerleaders Academy