Na zdjęciu nagrodzeni nauczycielki i nauczyciele w towarzystwie starosty i wicestarosty
11 października 2024
Święto edukacji

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczone zostały nagrody starosty legionowskiego za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze. Uroczyste spotkanie odbyło się 10 października w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie.

Wyróżnienia za rok szkolny 2023/2024 otrzymało 25 nauczycieli ze szkół prowadzonych przez Powiat Legionowski oraz pięcioro dyrektorów. Gratulacje i podziękowania za codzienną pracę wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty złożyli starosta legionowski Roman Smogorzewski oraz wicestarosta Konrad Michalski. W trakcie uroczystości podziękowano także lokalnym przedsiębiorcom zrzeszonym w Powiatowym Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Legionowie, którzy od lat współpracują ze szkołami branżowymi w powiecie, przyjmując uczniów na praktyczną naukę zawodu. O oprawę artystyczną spotkania zadbali uczniowie PZSiPS.