Warszawska Syrenka w powiecie
28 marca 2023
Warszawska Syrenka w powiecie
Wczoraj (27 marca) odbyły się przesłuchania w ramach etapu powiatowego 46. edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

W kategorii 1. (klasy I-III) w warszawskim finale konkursu weźmie udział Pola Błaszczyk z SP im. Wojska Polskiego w Zegrzu, wyróżnienie przyznano Barbarze Kuczborskiej z ZSP w Woli Kiełpińskiej.

W kategorii 2. (klasy IV-VI) do finału przechodzi Aleksandra Maria Sieradzka z SP im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie, wyróżnienie otrzymała Maja Grączewska z SP nr 2 im. Jana Pawła II w Wieliszewie.

W kategorii 3. (klasy VII-VIII) do finału przechodzi Karolina Wachowiak z SP nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie , wyróżnienie przyznano Wiktorii Szelidze-Kędziorze z SP im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym.

Laureatkom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy! Pozostałym uczestniczkom i uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za pracę włożoną w przygotowanie tekstów i wspaniałe sceniczne prezentacje. Słuchało się Was i obserwowało z wielką przyjemnością.

Nagrodą dla wszystkich uczestniczących w etapie powiatowym konkursu są Kreatywne warsztaty ze słowem, które odbędą się już 1 kwietnia 2023 r. Koniecznie przyjdźcie, będzie zabawa!

Organizatorzy dziekują za pracę w jury etapu powiatowego 46. edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka: Beacie Bandurskiej (GOK Nieporęt), Karinie Warnel-Żakowskiej (OK Wieliszew), Annie Durce-Kupisiak (MOK Legionowo), Tomaszowi Mitrowskiemu (GCK Jabłonna) i Tomaszowi Wocie (CKiCz w Serocku).