Zawieszona działaność PIK i PBP
11 marca 2020
Zawieszona działaność PIK i PBP

„W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 do 25 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego”.

Zgodnie z ww. decyzją Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie będą zamknięte od 12 do 25 marca 2020 r.

Wszystkie terminy zwrotów zostaną automatycznie przedłużone.

UWAGA! Ze względu na wyjątkową sytuację związaną z krążącym wirusem PRZEKŁADAMY najbliższe planowane WYDARZENIA na inny termin.

Osoby zainteresowane "Książką w (o)biegu", "Klubem podróżnika", KINEM OTWARTYM i spotkaniem organizacyjnym w sprawie warsztatów reporterskich dla młodzieży "Jestem stąd | Kod Szaniawskiego" prosimy o śledzenie aktualności na naszym profilu FB i stronie internetowej: www.pik.legionowski.pl.