Zbadaj swój cukier
20 września 2021
Zbadaj swój cukier

SPZOZ w Serocku oraz starosta legionowski zapraszają do bezpłatnego udziału w akcji „Cukrzyca pod kontrolą", która zostanie zorganizowana 23.09.2021 r., w godzinach 8.00-9.30, w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie, ul. gen. Władysława Sikorskiego 11.

Do udziału w bezpłatnych badaniach zapraszamy osoby, które:

• są w wieku 45-59 lat,
  • są mieszkańcami województwa mazowieckiego,
  • udzielą zgody na udział w programie,
  • pisemnie oświadczą, że obecnie nie uczestniczą w innym programie o podobnym charakterze, finansowanym ze środków publicznych, i nie uczestniczyły w tego typu programie w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Po zakwalifikowaniu do programu wszystkim uczestnikom zostanie pobrana krew. Należy być na czczo, czyli nie jeść, nie pić, nie żuć gumy od co najmniej 6 godzin. Osoby, u których poziom cukru wyniesie powyżej 100 mg/dl (nieprawidłowy wynik badania) zostaną skierowane na dalszą diagnostykę.

Informacja o wynikach badań i dalsze wytyczne zostaną uczestnikom przekazane telefonicznie.

Informacje: tel. 22 782 66 00 wew. 214