Zmiana godzin pracy w starostwie
19 października 2020
Zmiana godzin pracy w starostwie

Pandemia zatacza coraz szersze kręgi, coraz częściej ktoś z naszego najbliższego otoczenia jest chory lub nałożono na niego kwarantannę. W tej trudnej sytuacji dokładamy starań, aby mieszkańcy powiatu legionowskiego nie zostali pozbawieni dostępu do starostwa.

Obostrzenia i utrudnienia w naszym codziennym życiu trwają już od połowy marca br. Pomimo tego Starostwo Powiatowe w Legionowie przyjmowało interesantów bez jednego nawet dnia przerwy, choć z pewnymi ograniczeniami w dostępie do budynku i w liczbie osób, które mogą jednocześnie przebywać w Biurze Obsługi Mieszkańców i Wydziale Komunikacji. Chcemy nadal móc utrzymać nieprzerwaną obsługę mieszkańców, dlatego też wprowadziliśmy zmiany w organizacji pracy, które zapewnią jej ciągłość nawet w sytuacji, gdy liczebność naszego zespołu zostanie zmniejszona.

Abyśmy dalej mogli nieprzerwanie pracować dla Państwa, zmianie ulegają godziny pracy Starostwa Powiatowego w Legionowie. Biuro Obsługi Mieszkańców i Wydział Komunikacji począwszy od 24 października będą nieczynne w soboty. Skróceniu ulegają także godziny pracy urzędu – w poniedziałek zapraszamy w godz. 8.00-16.00, a  w pozostałe dni tygodnia starostwo będzie czynne jak dotychczas od 8.00 do 16.00.

Serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość.