Infolinia Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
12 stycznia 2021
Infolinia Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Fundacja rozwoju świadomości obywatelskiej Experto Pro Bono, w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i edukacji prawnej w powiecie legionowskim w 2021 r., uruchomiła infolinię telefoniczną dla mieszkańców.

Osoby, które są zainteresowane skorzystaniem z telefonicznej informacji prawnej mogą skorzystać z infolinii telefonicznej, funkcjonującej przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8:00-12:00 pod numerem (+48) 536 954 658. Ponadto prawnik prowadzący punkt nieodpłatnej pomocy prawnej dwa razy w miesiącu (na początku i i na końcu każdego miesiąca) udzielać będzie porad w formie elektronicznej. Zapytania można też kierować na adres: poradyprawne@fundacjaepb.pl. Do skorzystania z takiej formy pomocy prawnej zachęcamy w szczególności osoby, które ze względu na znaczną niepełnosprawność ruchową nie mogą się stawić w punkcie osobiście.

Jednocześnie informujemy, iż zapisy na nieodpłatne porady prawne prowadzone są w od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem 789 446 860