
Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej wymuszonym zamknięciem instytucji kultury oraz zaprzestaniem organizacji wydarzeń kulturalnych, Sala Koncertowa im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie ponownie otwiera swoje progi dla miłośników życia kulturalnego.
W niedzielę 18 października o godzinie 20.00 będziemy gościć znanego „stand-upera”
w programie „The best of”. Rybnicki artysta ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM.
Z racji tego, że wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wymogów sanitarno-epidemiologicznych, liczba widzów, która będzie mogła oglądać występ została ustalona na 100 osób.
Po raz pierwszy w historii gminy, niedzielne wydarzenie będzie transmitowane na żywo do internetu. Podobnie jak w przypadku wszystkich imprez biletowanych, możliwość obejrzenia istnieje po wcześniejszym wykupieniu dostępu.
Bilety na Stand-Up „The best od Marcin Zbigniew Wojciech” można zakupić poprzez stronę internetową OKW: www.ok.wieliszew.pl w zakładce „KUP BILET.
START SPRZEDAŻY: 15 września, godz. 14.00!!!
- cena biletu normalnego wynosi 35 zł (dotyczy Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie; ograniczona liczba miejsc: 100 osób)
- cena biletu ON-LINE wynosi 25 zł (dotyczy transmisji na żywo)