Posiedzenie Komisji Budżetowej
29 stycznia 2024, godz. 10:15 - 11:00
Posiedzenie Komisji Budżetowej
Miejsce, ulica: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. gen. W. Sikorskiego 11, sala 401

Zwołuję posiedzenie Komisji Budżetowej na dzień 29 stycznia 2023 r. na godz. 10:15.

Obrady odbędą się w Starostwie Powiatowym w Legionowie,  przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11 – sala 401.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
  3. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu zmieniającej uchwałę Nr 371/LIX/2023 Rady Powiatu w Legionowie z dnia 18 grudnia 2023 r. w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Legionowskiego na rok 2024.
  4. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Powiatu Legionowskiego na lata 2024 – 2043.
  5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających z obszarów wodnych położonych na terenie Powiatu Legionowskiego w 2024 roku.
  6. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie wyrażenia zgody na nabycie w drodze bezprzetargowej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Legionowo na rzecz Powiatu Legionowskiego.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie określenia wysokości opłaty za świadczenie usług wsparcia krótkoterminowego za dzień pobytu całodobowego w Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” w Legionowie.
  8. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia komisji.
  9. Wolne wnioski.
  10. Zamknięcie posiedzenia.