XL Sesja  Rady Powiatu w Legionowie
25 kwietnia 2022, godz. 11:00 - 13:00
XL Sesja Rady Powiatu w Legionowie
Miejsce, ulica: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Sikorskiego 11, aula

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie  powiatowym (Dz. U. z 2020 r. poz. 920 ze zm.) zwołuję XL Sesję  Rady Powiatu w Legionowie VI kadencji na dzień 25 kwietnia 2022 r. na godz. 11.00. Obrady odbędą się w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie, przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Informacja o porządku obrad.
  3. Informacje Przewodniczącego Rady Powiatu w Legionowie.
  4. Sprawozdanie Starosty o pracach Zarządu i informacje Starosty Legionowskiego.
  5. Zadania, cele i zakres działania opieki społecznej na terenie powiatu – sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie za 2021 rok.
  6. Podsumowanie Programu Promocji Zdrowia za 2021 rok i przedstawienie założeń programu na rok 2022.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę Nr 255/XXXVI/2021 Rady Powiatu w Legionowie z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Legionowskiego na rok 2022.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Powiatu Legionowskiego na lata 2022 – 2035.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Wieliszew.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie określenia zadań realizowanych przez Powiat na rzecz osób niepełnosprawnych, finansowanych lub dofinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz wysokości środków przeznaczonych na te zadania.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora PUP w Legionowie.
  12. Przyjęcie protokołu z XXXIX Sesji Rady Powiatu.
  13. Wolne wnioski i oświadczenia.
  14. Zamknięcie posiedzenia.

Z poważaniem,