Twin Cities Serock Cup 2021
24 czerwca 2021
Twin Cities Serock Cup 2021

Drodzy Trenerzy,
W imieniu organizatorów TWIN CITIES SEROCK CUP 2021 zapraszamy na Międzynarodowe turnieje piłki nożnej w czterech kategoriach wiekowych (U-11, U-10, U-9 i U-8). Jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań, aby nasze turnieje zostały na długo w pamięci uczestników!

Poniżej kilka kluczowych informacji dotyczących tegorocznego turnieju:

Kiedy gramy?
Terminy tegorocznych dwudniowych turniejów:
Pierwszy termin - 28-29.08.2021 r.
Kategoria U-11 (rocznik 2010)
Turniej dla 24 zespołów (zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi)
Kategoria U-10 (rocznik 2011) - 2
Turniej dla 24 zespołów (zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi)
6+1 minimum 200 minut gry.
Drugi termin - 11-12.09.2021 r.
Kategoria U-9 (rocznik 2012)
Turniej dla 24 zespołów (zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi)
6+1 minimum 200 minut gry.
Kategoria U-8 (rocznik 2013)
Turniej dla 24 zespoły (zawodnicy z rocznika 2013 i młodsi)
4+1 minimum 200 minut gry.

Gdzie gramy?
Serock - miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie legionowskim, nad Jeziorem Zegrzyńskim, naprzeciw ujścia Bugu do Narwi to idealne miejsce do stworzenia jednego z najlepszych turniejów w Polsce! Wszystkie mecze będą rozgrywane na obiektach Serockich Inwestycji Samorządowych SP. z o.o. na terenie miasta i gminy Serock. Gramy na trzech profesjonalnie przygotowanych boiskach z naturalną nawierzchnią!
Finały Turnieju zostaną rozegrane na Stadionie Miejskim w Serocku, gdzie odbędzie się oficjalne otwarcie i zakończenie Turnieju!

Jak wygląda droga do turnieju  głównego?
Przepustkę do turnieju głównego będzie można zdobyć poprzez:
Udział w finale jednego z poprzedzających  turniejów eliminacyjnych.
Udział w turnieju głównym bez eliminacji mają zagwarantowany finaliści poprzedniego Twin Cities Serock Cup.
Do udziału w turnieju głównym otrzymają również zaproszenie wybrane renomowane zespoły w danym roczniku z kraju i zagranicy.
Możliwość udziału w turnieju głównym mają również zagwarantowany zespoły z oficjalnych Miast Partnerskich -Serocka.

Jak odbędzie się podział grup?
Podział grup, uczestników turniejów głównych odbędzie się podczas oficjalnego losowania, z którego będzie przeprowadzona transmisja on-line w dniu 21.08.2021.

Jaki będą przebiegały nasze turnieje?
Dzień I - mecze grupowe w grupach A, B, C i D - rozstawienie w wyniku losowania on-line.
Dzień II - mecze finałowe w grupach (PLATYNOWA, ZŁOTA, SREBRNA i BRĄZOWA) rozstawienie względem zajętych miejsc z dnia poprzedniego.

Gdzie nocujemy?
Główną bazę noclegową zapewnia uczestnikom CENTRUM SZKOLENIOWE ORANGE W SEROCKU zapewniające wysoki standard usług.

Co oferujemy?
Każdy zespół może liczyć na profesjonalne podejście:
- Wyniki Live
- Obszerna fotorelacja
- Nagrody dla wszystkich
- Bony wartościowe
- Konkurs dla Trenerów
- Mecze on-line na żywo https://www.youtube.com/watch?v=9hrrASPs8Cs
- Profesjonalni komentatorzy
- Wspólna Integracja
Właśnie poziom oraz organizacja wyróżnia nasz turniej!

O co gramy?
Zwycięstwo, chwałę i atrakcyjne nagrody !!!
JUŻ NIEDŁUGO ŚLEDŹ CO BĘDZIE W TYM ROKU NAGRODĄ GŁÓWNĄ !!!

Jakie dodatkowe możliwości oferujemy?
Każdy zespół finalista turnieju głównego w kategoriach: U-11 (rocznik 2010) i U-10 (rocznik 2011) może skorzystać z możliwości zorganizowania tygodniowego OBOZU SPORTOWEGO  poprzedzającego turniejowe zmagania.
Termin obozu - 21-29 sierpnia 2021 r.
Baza noclegowa: CENTRUM SZKOLENIOWE ORANGE W SEROCKU.
Baza sportowa: Obiekty Serockich Inwestycji Samorządowych Sp. z o.o.

Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo
Urząd Miasta i Gminy w Serocku