26 stycznia 2010
Pomóżmy Choszcznu

W październiku ubiegłego roku doszczętnie spłonął budynek socjalny w Choszcznie, który zamieszkiwało 38 osób. Władze miasta podejmują wszelkie starania, aby odbudować obiekt i zapewnić poszkodowanym dach nad głową.

Październikowy pożar zabrał cały dobytek mieszkańców budynku socjalnego. Bezpieczne schronienie utraciło 38 osób, w tym rodziny z dziećmi. Niestety w pożarze zginęła jedna osoba. Obecnie poszkodowani otrzymali schronienie w Ośrodku Sportowo Wypoczynkowym w Choszcznie.

Władze miejskie stoją przed trudnym zadaniem pilnego wybudowania budynku socjalnego. Niestety inwestycja ta jest bardzo kosztowna i Gmina nie jest w stanie całkowicie pokryć wszystkich związanych z nią kosztów. Niezbędne jest więc pozyskanie środków w każdej kwocie. Zwracamy się więc do wszystkich ludzi dobrej woli o rozważenie udzielenia pomocy Choszcznie. Pamiętajmy, że każdy grosz się liczy!

Wpłat można dokonywać na konto 31 8359 0005 0035 1580 2000 0001 z dopiskiem „Pomoc”.