7 stycznia 2010
Zrób fotkę i zgarnij nagrodę

„Powiat Legionowski – cztery pory roku w obiektywie” to najnowszy konkurs organizowany przez Starostwo z myślą o wszystkich pasjonatach fotografowania.

To, że fotografowanie może stać się przygodą wie prawie każdy z nas. Niektórzy z aparatem nie rozstają się ani na chwilę, dla innych jest to hobby, do którego wracają podczas rozmaitych wyjazdów. Fotografia zdaje się być najciekawszym sposobem zatrzymania czasu - daje możliwość utrwalenia emocji, które powstają pod wpływem wyjątkowej chwili. Patrząc przez szkło obiektywu chwytamy emocje z różnych perspektyw, potrafimy dostrzec więcej. Z myślą o tym, aby uwiecznić to, co na terenie naszego Powiatu najpiękniejsze postanowiliśmy zorganizować konkurs, który został podzielony na 4 niezależne edycje, odpowiadające poszczególnym porom roku. Tematyka konkursu to: architektura, przestrzeń, oblicza natury lub wydarzenie - wszystkie dotyczące obszaru powiatu legionowskiego.

Foto

Spośród nadesłanych prac Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli Organizatora oraz dwóch profesjonalistów wyłoni najciekawsze prace, które później zostaną poddane ocenie internautów. Dla zwycięzców przewidujemy ufundowanie 4 atrakcyjnych nagród rzeczowych, po jednej w każdej z edycji, o wartości nie mniejszej niż 1000 zł. Wierzymy, że Konkurs spotka się z Państwa zainteresowaniem i szerokim odzewem. Zapraszamy.

Terminy zgłoszeń do poszczególnych edycji

Edycja Zima - prace należy przesyłać do 15 marca 2010r.
Edycja Wiosna - prace należy przesyłać do 31 maja 2010r.
Edycja Lato - prace należy przesyłać do 30 sierpnia 2010r.
Edycja Jesień - prace należy przesyłać do 21 listopada 2010r.

Poniżej znajduje się regulamin i formularz zgłoszeniowy.

Regulamin_Konkursu

Zgloszenie