21 grudnia 2009
Aktywni dla serca nagrodzeni

Właśnie zakończył się konkurs „Aktywni dla serca” zorganizowany przez Starostę Legionowskiego Jana Grabca.

Jego celem było propagowanie zdrowego stylu życia i pogłębienie świadomości mieszkańców powiatu o tym, jak wielką rolę odgrywa on w zapobieganiu rozwojowi chorób krążenia.

Do konkursu zgłoszono 26 prac. W pierwszym etapie Komisja Konkursowa wyłoniła cztery zdjęcia i pięć prac w kategorii "plakat, kolaż". Drugim etapem było głosowanie internautów za pomocą serwisu www.powiat-legionowski.pl. Spośród dziewięciu prac opublikowanych na naszej witrynie, w drodze głosowania wybraliście Państwo:

- w kategorii „zdjęcie” bezkonkurencyjna okazała się praca Huberta Kiljana „Psim Tropem 1”. W głosowaniu zdobył ponad 50% głosów, zostawiając swoich przeciwników daleko w tyle.
- w kategorii „plakat, kolaż” większością głosów wygrała praca Anny Piekarzewskiej pt. „Ruch kompanem zdrowego serca”.

Zwycięzcy otrzymają wartościowe nagrody - stacjonarne rowery treningowe.

Wylosowana została także nagroda niespodzianka dla internauty, który wziął udział w głosowaniu. Los uśmiechnął się do Pani Iwony Gaj, która otrzyma steper.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie. Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom konkursu i głosującym dziękujemy za udział i zabawę.

Zachęcamy do bacznego obserwowania naszej witryny www.powiat-legionowski.pl, na której niebawem znajdziecie Państwo nowe, równie ciekawe konkursy.

Pan Hubert pobiegł po zwycięstwo

Kolaż pani Anny Piekarzewskiej