30 października 2009
Kolejna „Schetynówka”

Kolejny wniosek o dofinansowanie i znowu podium! Zabiegi legionowskiego starostwa o dotację na przebudowę ul. Sobieskiego w Legionowie zaowocowały drugim miejscem w rankingu powiatowych projektów, ogłoszonym 29 października przez wojewodę mazowieckiego.

Lista projektów, które uzyskały wsparcie finansowe w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011, ukazała się na stronie internetowej urzędu wojewódzkiego. Wniosek Powiatu Legionowskiego „Przebudowa ul. Jana III Sobieskiego w Gminie Legionowo” uzyskał 149 punktów i znalazł się na 2. miejscu powiatowego rankingu. Komisja oceniająca projekty przyznała tym samym maksymalną dotację, o którą można było się ubiegać w ramach NPPDL na rok 2010, czyli 3 miliony złotych.

Wnioskodawcy mogą zgłosić zastrzeżenia do list rankingowych do 7 listopada 2009 r., a do 30 listopada Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ostatecznie zatwierdzi listy rankingowe projektów. Powiat nie planuje zgłaszać zastrzeżeń ;-).