23 września 2009
Bądź aktywny dla serca!

Cenisz sobie zdrowy tryb życia i chcesz wykorzystać swoje zdolności do jego promowania? Weź udział w nowym konkursie, ogłoszonym przez Starostę Legionowskiego.

Konkurs, którego organizatorem jest legionowskie starostwo, ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i pogłębienie świadomości mieszkańców powiatu odnośnie tego, jak wielką rolę odgrywa on w zapobieganiu rozwojowi chorób krążenia.

W zmaganiach konkursowych mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu legionowskiego. Prace można nadsyłać w dwóch kategoriach:
- wykonanie zdjęcia pokazującego aktywny styl życia,
- wykonanie projektu plakatu, kolażu itp., promującego aktywny tryb życia, przy użyciu zdjęć oraz innych form graficznych.
Termin nadsyłania prac upływa 31 października 2009 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają rowery treningowe, a na wszystkich uczestników upominki.

Poniżej regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy: