20 lipca 2009
Remontujemy i modernizujemy 1802

Informujemy, że rozpoczęły się już prace związane z przebudową drogi powiatowej nr 1802 W, biegnącej od Dębego, przez Jachrankę do Zegrza.

W kwietniu informowaliśmy Państwa, że Starostwo Powiatowe w Legionowie pozyskało ponad 12,5 mln zł na przebudowę drogi powiatowej nr 1802 W. Projekt, który był przygotowywany prawie 2,5 roku w końcu doczekał się realizacji. Prace związane z przebudową odcinka drogi, biegnącej od Dębego do Zegrza trwają pełną parą. Ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, z którego pochodzi 85% środków, zostanie w tym roku zmodernizowany odcinek drogi o długości 5 km wraz z ciągiem pieszo-rowerowym o szacowanej długości 6 km. O jakości wykonanych robót zarówno kierowcy jak i piesi będą mogli się przekonać pod koniec października kiedy to przewidziane jest zakończenie prac.

Prace przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem