14 lipca 2009
Spotkanie z właścicielami Ośrodków Rekreacyjnych, Hoteli i Restauracji...

Starosta Legionowski Jan Grabiec zaprasza przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą nad Jeziorem Zegrzyńskim na spotkanie, w którym udział wezmą również przedstawiciel Powiatowego Inspektoratu Sanitarno-Epidemiologicznego oraz kierownik Referatu Zarządzania Środowiskiem w Starostwie Powiatowym w Legionowie.

Omówiona zostanie między innymi sytuacja związana ze zjawiskiem masowego śnięcia ryb na rzekach Bugu i Rządzy. Bardzo ważnym tematem spotkania będzie rozwój turystyki na naszym terenie, przywrócenie pozytywnego wizerunku Jeziora Zegrzyńskiego jako bezpiecznego miejsca wypoczynku z bogatą ofertą turystyczną i gastronomiczną w okolicach Warszawy.
Zapraszamy 15 lipca 2009 r. o godz. 14.00 do sali 401 w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11 w Legionowie.