1 czerwca 2009
Mamy partnera projektu

Znaleźliśmy partnera do realizacji projektu mającego na celu zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej.

Informacja o wyborze Partnera w celu wspólnej realizacji projektu
w ramach konkursu zamkniętego 1/POKL/9.1.1/2009

W związku z ogłoszeniem z dnia 30 kwietnia 2009 roku zamieszczonym na stronie www.bip.powiat-legionowski.pl dotyczącym naboru na Partnera w celu wspólnej realizacji projektu Powiat Legionowski informuje, że dokonał wyboru Partnera. Partnerem została Fundacja „Promień Słońca” z siedzibą w Legionowie przy ul. Jagiellońskiej 69.

Wyboru Partnera dokonano zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 6 grudnia 2006 roku o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. Nr 227, poz. 1658 ze zm.) oraz dokumentacji konkursowej – Konkurs nr 1/POKL/9.1.1/2009 w ramach Priorytetu IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.1 – Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałania 9.1.1 – Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej.

Partnerstwo zawiązane zostało w celu przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu oraz wspólnej realizacja projektu w przypadku otrzymania dofinansowania.

Do zakresu zadań Partnera będzie należało:
1)prowadzenie działań informacyjno – promocyjnych projektu w tym dystrybucja materiałów promocyjnych,
2)współpraca przy organizacji zajęć dydaktycznych i wyjazdów edukacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych,
3)organizacja kampanii informacyjnej,
4)współudział w tworzeniu wniosku o dofinansowanie w oparciu o przedstawioną przez Starostwo koncepcję projektu,
5)merytoryczna pomoc przy realizacji projektu.