7 kwietnia 2009
Turystyczna mapa Jabłonny

Nowa turystyczna mapa gminy Jabłonna jest już dostępna dla odwiedzających gminę i mieszkańców. To kolejne - po mapie turystycznej powiatu - wydawnictwo, w którym zaznaczono trasy rowerowe.

Opracowana przez Urząd Gminy Jabłonna mapa spełnia kilka funkcji. Oprócz tej podstawowej – spisu ulic we wszystkich miejscowościach, zamieszczono w niej najistotniejsze informacje turystyczne takie, jak informator teleadresowy, podstawowe informacje o gminie, jej historii, zabytkach i formach ochrony przyrody. Rowerzystów zainteresują z pewnością zaznaczone trasy rowerowe przebiegające przez gminę.

Turystyczna mapa gminy Jabłonna

Osoby zainteresowane otrzymaniem bezpłatnej mapy gminy Jabłonna mogą ją uzyskać w Urzędzie Gminy przy ul. Modlińskiej 152 w Referacie Ochrony Środowiska (pok. nr 6 na I piętrze).