5 marca 2009
Klęska - powódź czy huragan...

... straż pożarna ci pomaga! Powiatowy etap konkursu pod takim hasłem został rozstrzygnięty wczoraj.

Konkurs organizowany jest już od lat przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z samorządami. Ma na celu propagowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat zadań straży pożarnej oraz sytuacji, w których należy zwracać się do nie o pomoc.

Na powiatowy etap tegorocznej edycji konkursu wpłynęło 15 prac. Oceniane były w czterech kategoriach:
I grupa - uczniowie w wieku 6 - 8 lat
II grupa - uczniowie w wieku 9 - 12 lat
III grupa - uczniowie w wieku 13 - 16 lat
IV grupa - uczniowie niepełnosprawni

Wczoraj w starostwie w Legionowie zebrało się jury konkursowe, które wyłoniło zwycięzców etapu powiatowego. Prace, które zajęły I miejsca wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu.

Poniżej publikujemy wyniki konkursu:
kat. 6 - 8 lat

I miejsce Luiza Srebnik ze Szkoły Podstawowej w Woli Kiełpinskiej

Foto
Luiza Srebnik ze Szkoły Podstawowej w Woli Kiełpińskiej - I miejsce w kat. 6 - 8 lat

II miejsce Michał Starzyński ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Legionowie
III miejsce Jan Niecikowski ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Wieliszewie

kat. 9 - 12 lat
I miejsce Mateusz Zaremba ze Szkoły Podstawowej w Serocku

Mateusz Zaremba ze Szkoły Podstawowej w Serocku - I miejsce w kat. 9 - 12 lat

II miejsce Magdalena Wize ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wólce Radzymińskiej
III miejsce Hanna Montowska ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Legionowie

kat. 13 - 16 lat
I miejsce Karolina Pustelnik z Gimnazjum w Wieliszewie

Karolina Pustelnik z Gimnazjum w Wieliszewie - I miejsce w kat. 13 - 16 lat

II miejsce Patrycja Wojtkowska z Gimnazjum Nr 4 w Legionowie
III miejsce Żaneta Piwowarska z Gimnazjum w Wieliszewie

kat. uczniowie niepełnosprawni
I miejsce Weronika Auguścik ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Legionowie

Foto
Weronika Auguścik ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. M. Kopernika w Legionowie - I miejsce w kat. uczniowie niepełnosprawni

Resztę prac mozna zobaczyć tutaj.