2 marca 2009
Wiosenne naprawy dróg

Do 15 marca trwać będą na drogach powiatowych wiosenne naprawy cząstkowe.

Jak co roku drogi powiatowe będą przechodzić wiosenny "lifting". W ramach napraw cząstkowych załatane zostaną powstałe przez zimę ubytki nawierzchni.

Poniżej przedstawiamy listę dróg, na których w najbliższych dniach odbywać się będą prace:
1. droga powiatowa nr 1802W Zegrze - Dębe - Orzechowo - granica powiatu (w miejscowości Dębę)
2. droga powiatowa nr 1810W Stanisławów Drugi - Kąty Węgierskie (na całej długości)
3. droga powiatowa nr 1811W Białobrzegi - Wolica - Stare Załubice - Józefów (na całej długości)
4. droga powiatowa nr 1818W Wieliszew - Łajski - Legionowo (ul. Jana Pawła I, ul. J. Mireckiego, Al. Legionów, ul. kard. St. Wyszyńskiego, ul. Parkowa) - do ul. Jana III Sobieskiego (na ul. Jana Pawła I i całej Al. Legionów)
5. droga powiatowa nr 1819W Chotomów - Legionowo (ul. T. Kościuszki, ul. Jagiellońska) (na całej ul. Jagiellońskiej)
6. droga powiatowa nr 4303W Radzymin - Beniaminów - Nieporęt (w miejscowości Białobrzegi ul. Wojska Polskiego).

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.