2 lutego 2009
Konkurs poetycki

Przypominamy, że trwa konkurs poetycki, ogłoszony przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jabłonnie.

Gminna Biblioteka Publiczna im. Ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie wraz z Filią Biblioteki Gminnej w Chotomowie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Ks. Jana Twardowskiego „Kochać człowieka by zdążyć do Boga”.

Konkurs, objęty patronatem Wójta Gminy Jabłonna, rozpoczął się 15 listopada 2008 r. i potrwa do 15 kwietnia 2009 r. Ma on charakter otwarty i skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie na adres organizatora wierszy, najlepiej o tematyce zbliżonej do tytułu konkursu „Kochać człowieka by zdążyć do Boga”, dotąd nie publikowanych i nie nagradzanych w innych konkursach, a także nie publikowanych w Internecie. Każdy autor może nadesłać maksymalnie 5 utworów.

Wiersze należy przesłać na adres Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonnie, przy ul. Modlińskiej 102. Dla laureatów konkursu organizator przewiedział nagrody rzeczowe i finansowe.