28 stycznia 2009
Bal charytatywny w Chotomowie

Z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Chotomowa 7 lutego 2009 r. odbędzie się bal charytatywny połączony z licytacją cegiełek wykonanych przez dzieci z domu dziecka. Całkowity dochód z aukcji przeznaczony będzie na rzecz Domu Dziecka.

Bale charytatywne mają swoją długoletnią tradycję. Dlatego też nie inaczej będzie w tym roku w Chotomowie. Towarzystwo Przyjaciół Chotomowa (TPCH) postanowiło zorganizować bal charytatywny z aukcją i licytacją, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na Dom Dziecka im. Piusa XI w Chotomowie.

W sobotę 7 lutego o godzinie 18.00 odbędzie się msza św. w intencji dzieci, opiekunów i wszystkich osób którym los Domu Dziecka nie pozostaje obojętny. Zaraz po mszy, w restauracji „Samba” w Chotomowie, przy ul. Partyzantów 16 rozpocznie się bal.

W pierwszej części przedstawiona zostanie historia istnienia i działania Domu Dziecka. Po tej części rozpocznie się licytacja cegiełek wykonana przez dzieci z Domu Dziecka oraz aukcja charytatywna przedmiotów przekazanych przez sponsorów.

Organizatorzy przygotowali również muzyczny występ gwiazdy. Kto nią będzie przekonają się wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w tej szczytnej imprezie. Na zakończenie balu odbędzie się licytacja tortu.

Imprezę swoim patronatem objął Poseł Zenon Durka, Starosta Legionowski, Wójt Gminy Jabłonna i Parafia Rzymsko-Katolicka pw. WNMP w Chotomowie. Patronatu prasowego udzieliły: Wieści z Naszej Gminy, Gazeta Miejscowa, Gazeta Powiatowa, To i Owo, Dookoła Nas.

Wszystkich, którym los dzieci nie jest obojętny zapraszamy do udziału w imprezie. Bilety do nabycia w siedzibie TPCH przy ul. Strażackiej 8 w Chotomowie, tel. (022) 772 62 38.