26 stycznia 2009
Remonty czas zacząć

Kolejny etap cząstkowych remontów dróg rozpoczyna się jutro na drogach Powiatu Legionowskiego.

W najbliższym czasie, gdy warunki atmosferyczne na to pozwolą, będziemy remontować następujące drogi:
- 1802 W - Zegrze-Dębe-Orzechowo - granica powiatu - na odcinku Orzechowo - granica powiatu. Planowany remont w dniu 30 stycznia.
- 1810 W - Stanisławów Drugi - Kąty Węgierskie - na całym odcinku drogi. Planowany remont w dniu 29 stycznia.
- 1818 W - Wieliszew - Łajski - Legionowo (ul. Jana Pawła I, ul. J. Mireckiego, Al. Legionów, ul. S. Wyszyńskiego, ul. Parkowa) do ul. Jana III Sobieskiego - ul. Jana Pawła I, cała Aleja Legionów. Planowany remont w dniach 27-28 stycznia.
- 1819 W - Chotomów - Legionowo (ul. T. Kościuszki, ul. Jagiellońska) - cała ul. Jagiellońska, cała ul. Piusa XI - planowany remont w dniach 27-29 stycznia br.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.