2 stycznia 2009
Drugiego nie wyrobimy!

Od przyszłego roku biuro paszportowe zostanie przeniesione ze starostwa do legionowskiego ratusza. Rozpocznie działanie od 5 stycznia 2009, natomiast 2 stycznia będzie nieczynne.

W związku z przeprowadzką biura paszportowego podajemy do wiadomości mieszkańców komunikat Starosty Legionowskiego:

Uprzejmie informuję, że w dniu 2 stycznia 2009 r. z przyczyn organizacyjnych punkt przyjmowania wniosków o wydanie paszportów oraz przyjmowania i wydawania zaproszeń dla cudzoziemców w Starostwie Powiatowym w Legionowie będzie nieczynny dla interesantów.

Od 5 stycznia 2009 r. punkt ten zostanie przeniesiony do Urzędu Miasta Legionowo przy ul. Piłsudskiego 41.

Przepraszam za wszelkie utrudnienia.

Starosta Legionowski
/-/ Jan Grabiec

Wszelkich informacji dotyczących paszportów i zaproszeń dla cudzoziemców udzielamy pod numerami telefonów: