12 września 2005
Ku integracji społecznej

Projekt PIG w Legionowie "Ku integracji społecznej-promocja aktywności zawodowej bezrobotnych i młodzieży rozpoczynającej ścieżkę kariery zawodowej " zakwalifikowany do wsparcia w ramach Rządowego Programu FIO.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w organizowanych w ramach tego projektu spotkaniach, szkoleniach czy warsztatach powinni zgłaszać się do biura Powiatowej Izby Gospodarczej przy ul. Sikorskiego 11 lok. 221, lub pod numer telefonu (22) 767-96-08. W biurze dostępny jest również szczegółowy harmonogram realizacji projektu.

W ramach projektu przeprowadzane będą m.in. następujące szkolenia i kursy:
- obsługi komputera z podstawową nauką języka angielskiego dla osób bezrobotnych z terenu Powiatu Legionowskiego,
- warsztaty pozyskiwania środków finansowych na prowadzenie działalności gospodarczej dla przedstawicieli mikro i małych przedsiębiorstw,

Serdecznie zapraszamy,