8 września 2005
Przedłużony termin składania wniosków o stypendia ze ZPORR

Termin naboru wniosków dla uczniów kontynuujących i rozpoczynających naukę w szkołach ponadgimnazjalnych oraz dla studentów kontynuujących naukę w szkołach wyższych został przedłużony do 20 września br.

W związku z mniejszym niż się spodziewano zainteresowaniem pomocą stypendialną dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów w ramach Działania 2.2 Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego – wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne, przedłużam termin naboru wniosków dla uczniów kontynuujących i rozpoczynających naukę w szkołach ponadgimnazjalnych oraz dla studentów kontynuujących naukę w szkołach wyższych do 20 września 2005 r. włącznie. Jednocześnie informuję, że powyższy termin jest terminem ostatecznym i złożone po nim wnioski nie będą rozpatrywane przez Komisję Stypendialną. Bez zmian pozostaje termin składania wniosków dla studentów rozpoczynających naukę na I roku studiów upływający dnia 1 października 2005 r.
Formularze wniosków, dostępne na stronie internetowej Powiatu Legionowskiego www.powiat-legionowski.pl wraz z kompletem załączników należy składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Legionowie ul. gen. Wł. Sikorskiego 11 pok. 114, gdzie również dostępne są formularze wniosków.
Szczegółowych informacji udziela Referat Edukacji Starostwa Powiatowego w Legionowie p. 206, tel. 774 20 17, 774 06 41 wew. 206.

/-/ Dorota Sowińska-Kobelak
Starosta Legionowski