22 grudnia 2008
Grand Prix Polski w pływaniu

W dniach 19-20 grudnia na pływalni OSIR Żoliborz w Warszawie odbyły się zawody pływackie z cyklu Grand Prix Polski .

Ta ostatnia w roku impreza pływacka dla UKS Delfin Legionowo była bardzo udana. Reprezentanci Delfina - Dawid Szulich i debiutujące na takich zawodach Aleksandra Zejdler i Anna Kalisiak mogą zaliczyć starty jako udane. Szczególne wyróżnienie dla Dawida Szulicha, który po raz pierwszy wśród seniorów wygrał konkurencję 50m stylem klasycznym z nowym rekordem życiowym 0:28,47. Doskonale także zadebiutowała Aleksandra Zejdler, która na dystansie 200m stylem klasycznym przepłynęła 4,5 sekundy szybciej od rekordu życiowego i zajęła 5 miejsce. Ania Kalisiak popłynęła na 4 dystansach: 200m stylem grzbietowym i zajęła 6 miejsce, 100m stylem grzbietowym - 11 miejsce, 50m stylem grzbietowym - 13 miejsce i 50m stylem klasycznym - 12 miejsce. Kolejne zawody, w których wystartują wszyscy zawodnicy UKS Delfin to XI GRAND PRIX LEGIONOWA W PŁYWANIU. Odbędą się one 11 stycznia 2009 r. na pływalni przy ZSO nr 2 w Legionowie. Serdecznie zapraszamy na nie wszystkich sympatyków pływania.