19 grudnia 2008
Świąteczne wieści z Jabłonny

Mieszkańcy gminy Jabłonna mogą już przeczytać kolejny, świąteczny numer gminnego informatora "Wieści z Naszej Gminy". To już piąty numer tego wydawnictwa.

Foto

W świątecznym wydaniu można przeczytać o zrealizowanych w ciągu ostatnich dwóch lat inwestycjach, o konkursie ekologicznym i wizycie Allana Starskiego w Jabłonnie. Z okazji zbliżających się świąt w środku gazety wydawca - Urząd Gminy Jabłonna - przygotował wkładkę świąteczną.

Gazeta dostępna jest w Urzędzie Gminy Jabłonna, w Gminnym Centrum Kultury i Sportu oraz na terenie wybranych sklepów i kiosków w Gminie Jabłonna. Gazeta dostępna jest także na stronie internetowej. Najnowszy numer został umieszczony pod bannerem „Wieści z Naszej Gminy”.