16 grudnia 2008
Świąteczny numer „Gazety Wieliszewskiej”

Ukazał się świąteczny 17. numer „Gazety Wieliszewskiej”, do którego redakcja załączyła „gwiazdkowy” prezent – aktualną, bardzo dokładną mapę Gminy Wieliszew.

Poza tym w gazecie można znaleźć refleksję ks. Jarosława Gawrońskiego i Łukasza Ziemaka na temat duchowego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia, wywiad z Wójtem Gminy Wieliszew Waldemarem Kownackim podsumowujący mijający rok i określający plany na przyszły, relację z obchodów 90. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i 10. rocznicy istnienia Zespołu Tańca Ludowego „Promyki”. Dużo miejsca zajęły również tematy związane z kulturą: relacja z występu w Wieliszewie kabaretu „Neo-Nówka”, recenzje – książki Charlesa Dickensa „Opowieść Wigilijna” i filmu Kevina Macdonalda „Czekając na Joe”.