5 listopada 2008
Długodystansowa Mistrzyni
Po raz pierwszy w swojej jedenastoletniej historii UKS "Delfin" Legionowo może pochwalić się medalem Długodystansowych Mistrzostw Warszawy w Pływaniu. Zdobyła go dla klubu Julia Domańska.

Ta 11-letnia zawodniczka zdobyła srebrny medal Długodystansowych Mistrzostw Warszawy w Pływaniu na dystansie 800 m stylem dowolnym z czasem 11:46.48. To wielki sukces zarówno Julii, jak i jej trenerów, ponieważ, jak twierdzą, bardzo trudno zachęcić dzieci i młodzież do startu na tak długim dystansie.

Foto
Medalistka Julia Domańska z trenerem Rafałem Perlem

Julia Domańska od trzech lat trenuje w UKS "Delfin" i ma już na swoim koncie sukcesy w stylu dowolnym. Teraz dołożyła do nich medal na 800 metrów. Radość, jaką młoda Mistrzyni sprawiła swoim wynikiem sobie i szkoleniowcom jest tym większa, że płynąc taki dystans po raz pierwszy na zawodach, od razu wywalczyła medal, który jest pierwszym dla Klubu na tym dystansie. Gratulujemy!!!