27 października 2008
Grad medali w Ciechanowie
W dniu 25 października 2008 r. odbyło się III Grand Prix Ciechanowa w pływaniu. W zawodach wzięło udział 161 zawodniczek i zawodników z 13 klubów.

W zawodach miały prawo startu dzieci i młodzież z roczników 1993 – 1999. UKS Delfin Legionowo reprezentowało 15 zawodniczek i zawodników, którzy zdobyli w sumie 5 złotych, 4 srebrne i 5 brązowych medali.

Spośród zawodników Delfina najlepiej spisała się Aleksandra Zejdler, która zdobyła 2 złote (100m st. klasycznym – 1:17,67, nowy rekord życiowy; 100m st. dowolnym – 1:06,21) i 1 jeden srebrny medal (100m st. zmiennym – 1:14,16). Ania zajęła również drugie miejsce w klasyfikacji punktowej na najlepszą zawodniczkę (brane pod uwagę były dwa najlepsze wyniki) ustępując jedynie o 1 punkt Agacie Kurasiewicz (Wodnik Radom).

Bardzo popłynęła Joanna Paciorek, która zdobyła 1 złoty (100m st. grzbietowym – 1:13,36) i 1 srebrny medal (100m st. zmiennym – 1:13,61), za każdym razem bijąc zdecydowanie swoje dotychczasowe rekordy życiowe.

Dwa medale, 1 złoty (100m st. klasycznym – 1:33,07) i 1 srebrny (100m st. dowolnym – 1:16,55) padły łupem Rafała Wasilewskiego. Jest to tym cenniejsze osiągnięcie, gdyż Rafał ze względów zwrotnych rozpoczął treningi dopiero na początku października).