30 września 2008
Nazwij i namaluj
Atrakcyjne nagrody-niespodzianki można wygrać w ogłoszonym przez zarząd Stowarzyszenia EMKA konkursie na propozycję logo oraz nazwy tworzonego wieliszewskiego radia internetowego.

Propozycje należy składać osobiście lub wysyłać pocztą na adres: Urząd Gminy Wieliszew, pokój nr 9, ul. Modlińska 1, 05-135 Wieliszew, w terminie do 30 października (włącznie). Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 22 782 26 32 lub 0 510 109 109.
Największe szanse na wyróżnienie będą miały prace nawiązujące do Gminy Wieliszew, Stowarzyszenia EMKA, powiatu legionowskiego oraz specyfiki internetowego radia informacyjno-muzycznego. Decyzja, która wyłoni zwycięzców Konkursu, zapadnie 7 listopada. Organizator ogłosi oficjalne wyniki 12 listopada, podczas Festiwalu Pieśni i Tańców Narodowych w Wieliszewie.

Temat konkursu:
„Projekt logo i propozycja nazwy informacyjno-muzycznego radia internetowego gminy Wieliszew”

I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie „Młodzi dla Rozwoju – EMKA” z siedzibą w Wieliszewie, przy ul. Modlińskiej 128/5, tel. 510 109 109

2. Konkurs trwa od 10.09.2009 do 30.10.2008 r. (decyduje data wpływu do organizatora).

3. Konkurs jest integralną częścią projektu „Zwiększenie dostępu do informacji publicznej w Gminie Wieliszew poprzez stworzenie medium internetowego w formie radia internetowego” współfinansowanego ze środków otrzymanych z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

II. Uczestnictwo w Konkursie

1. Konkurs ma formułę otwartą.

2. Tematyka prac powinna nawiązywać m.in. do formuły informacyjno-muzycznej radia internetowego, stowarzyszenia EMKA, Gminy Wieliszew i powiatu legionowskiego.

3. Prace nadesłane na Konkurs muszą być pracami własnymi, wcześniej nie nagradzanymi i nie publikowanymi. Możliwe jest nadesłanie zarówno loga i nazwy, jak i każdej z propozycji osobno.

4. Forma prac konkursowych – logo jest dowolna.

5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie propozycji logo i/lub propozycji nazwy oraz noty o autorze (imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu kontaktowego) w zamkniętej kopercie – osobiście do pokoju nr 9 w budynku Urzędu Gminy Wieliszew, ul. Modlińska 1 w Wieliszewie lub pocztą na wyżej wskazany adres.

6. W Konkursie wezmą udział prace dostarczone do dnia 30.10.2008 r. włącznie.

7. Koszty przygotowania i dostarczenia pracy na Konkurs ponosi jego uczestnik.

8. Prace nie będą odsyłane pocztą do uczestników Konkursu.

III. Wyłanianie laureata Konkursu

1. Do przydzielenia nagród uprawnione jest Jury w składzie: dwóch przedstawicieli Stowarzyszenia „Młodzi dla Rozwoju – EMKA”, jeden przedstawiciel Urzędu Gminy Wieliszew, jeden przedstawiciel Ośrodka Kultury w Wieliszewie oraz jeden ekspert wskazany przez uprawnionego przedstawiciela Stowarzyszenia EMKA.

2. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni przez Jury większością głosów do dnia 7.11. 2008 r.

4. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.

5. Najlepsze propozycje zostaną nagrodzone oraz zaprezentowane podczas dorocznego Festiwalu Pieśni i Tańców Narodowych w Wieliszewie w dniu 12.11.2008 r. O dokładnym czasie i miejscu uroczystości Laureaci zostaną poinformowani osobiście.

IV. Postanowienia końcowe

1. Nadsyłając prace na konkurs autor zgadza się na jej późniejsze upowszechnienie przez organizatora na stronie internetowej organizatora i jego partnerów.

2. Prace nagrodzone i wyróżnione stają się własnością organizatora.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania powyższych prac w celach promocyjnych radia internetowego Stowarzyszenia EMKA bez uiszczania honorarium.

4. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.