6 sierpnia 2008
Rozdajemy informatory!
Kolejne wydawnictwo dla mieszkańców powiatu już w starostwie. Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa informatory teleadresowe.

Pachnące jeszcze farbą drukarską wydawnictwo zawiera adresy, telefony, maile do wszystkich instytucji na terenie naszego powiatu. Nie zabrakło także danych ośrodków szkoleniowo-wypoczynkowych, hoteli i ośrodków zdrowia. Dodatkowo informator zawiera mapę Powiatu Legionowskiego.

Wydawnictwo można otrzymać w Referacie Promocji i Rozwoju Społecznego, Legionowo, ul. Sikorskiego 11, pok. 423 oraz w przyszłym tygodniu w urzędach poszczególnych gmin. Informator będziemy także rozdawać na najbliższych imprezach, w których weźmie udział powiat - 7. września na Święcie Gminy Jabłonna i 13 września podczas Ekologicznego Zakończenia Lata w Legionowie.

Zapraszamy!