30 czerwca 2012
CIT już działa

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas w powiecie legionowskim, a nie wiedzą gdzie i jak: w czerwcu zostało ponownie uruchomione Centrum Informacji Turystycznej.

Informacje na temat atrakcji rejonu Jeziora Zegrzyńskiego oraz tego, co warto zobaczyć na naszym terenie, gdzie przenocować i gdzie dobrze zjeść można uzyskać w punkcie informacyjnym, który w tym roku przeniesiony został z siedziby Legionowskiego WOPR w Zegrzu do Klepiska znajdującego się blisko Dzikiej Plaży w Nieporęcie.

Dla osób, którym nie po drodze przyjeżdżanie do Nieporętu przygotowany został specjalny numer telefonu, pod którym uzyskać można wszelkie niezbędne informacje. Wystarczy wykręcić 519 15 17 17 i miły głos po drugiej stronie słuchawki odpowie na wszystkie pytania.

Centrum Informacji Turystycznej działa od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-18:00, natomiast na infolinię w tych porach można dzwonić codziennie.

Ponadto zapraszamy również do zapoznania się z Oficjalnym Serwisem Turystycznym Regionu Jeziora Zegrzyńskiego: jezioro.zegrzynskie.pl