3 czerwca 2008
Konsultacje w sprawie skrzyżowania

Starosta Legionowski i Prezydent Miasta Legionowo zapraszają na spotkanie konsultacyjne dotyczące przebudowy skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Sobieskiego w Legionowie.

Konsultacje z mieszkańcami odbędą się 4 czerwca 2008 r. w klubie Scena 210. Początek o godz. 18.00.

Na spotkaniu zaprezentowana zostanie koncepcja przebudowy skrzyżowania ulicy Piłsudskiego z ulicą Sobieskiego w Legionowie. Oczekujemy na opinie i uwagi mieszkańców jej dotyczące.

Poniżej zamieszczamy graficzne przedstawienie koncepcji przebudowy skrzyżowania.

Koncepcja przebudowy skrzyżowania

Mieszkańców, którzy nie będą mogli przybyć na spotkanie konsultacyjne, zachęcamy do wyrażenia swojej opinii i przesłania jej do Starostwa Powiatowego w Legionowie drogą elektroniczną pod adres poczty elektronicznej:drogi@powiat-legionowski.pl oraz inwestycje@powiat-legionowski.pl.