6 maja 2008
Powiat na Świętego Wojciecha

Drugi rok z rzędu Powiat Legionowski był współorganizatorem Święta Patrona Serocka - Świętego Wojciecha.

Na zorganizowanym przez władze miasta festynie gwiazdą wieczoru był Szymon Wydra i zespół Carpe Diem. Wokalista zaprezentował serockiej publiczności utwory z jego najnowszej płyty zatytułowanej "Remedium". Po koncercie Szymona Wydry nad Serockiem rozbłysły wielobarwne fajerwerki, które zakończyły obchody Patrona Świętego Wojciecha.

Stoisko Powiatu cieszyło się niesłabnącym powodzeniem

Podczas Dni Serocka nie zabrakło również stoiska promocyjnego Starostwa Powiatowego w Legionowie, na którym oprócz bicia monety Powiatu zaprezentowaliśmy swoje najnowsze wydawnictwa, m.in. mapę Jeziora Zegrzyńskiego dla żeglarzy i wędkarzy. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, którym malowaliśmy buźki. Stoisko Powiatu będzie również obecne podczas obchodów Dni Legionowa, których współorganizatorem, podobnie jak Święta Patrona Serocka, jest Starostwo Powiatowe w Legionowie.

Malowanie buziek najmłodszym pociechom

Zapraszamy więc wszystkich chętnych do odwiedzenia, 24 maja, stoiska Powiatu, gdzie oprócz najnowszych wydawnictw będzie można dowiedzieć się jak załatwić sprawy, które urząd prowadzi na co dzień oraz wziąć udział w rozmaitych konkursach z nagrodami.