9 kwietnia 2008
Obejrzyj kładkę

Nad obecnie przebudowywanym odcinkiem drogi krajowej 61 między Zegrzem a Serockiem powstaną dwie kładki dla pieszych. Pokazujemy, jak będą wyglądać.

Główny trakt komunikacyjny naszego powiatu - droga krajowa 61 Warszawa - Augustów - jest w ostatnich latach intensywnie modernizowany. Obecnie trwają ostatnie prace na obwodnicy Jabłonny i pełną parą idzie modernizacja odcinka między Zegrzem a Serockiem. Na tym ostatnim odcinku w ramach przebudowy drogi mają nad nią powstać dwie kładki dla pieszych. To ważna informacja, bo zwiększą one bezpieczeństwo pieszych, a jednocześnie komfort kierowców, poprawiając płynność ruchu na tym odcinku.

Poniżej, dzięki uprzejmości Urzędu Miasta i Gminy Serock, prezentujemy, jak będą wyglądały budowane właśnie kładki.