1 kwietnia 2008
E-wniosek w geodezji!

To nie Prima Aprilis! Od dziś uruchomiliśmy kolejny e-wniosek. Tym razem w geodezji.

O ósmej rano wraz z otwarciem urzędu zaczęło działać również wirtualne okienko do przyjmowania wniosków o wypis lub wyrys z ewidencji gruntów i budynków gmin Jabłonna, Legionowo i Wieliszew, prowadzonej w legionowskim starostwie (ewidencje dla Nieporętu i Serocka prowadzone są przez miejscowe urzędy gminne).

To już kolejne ułatwienie dla klientów starostwa, które oszczędzi im czas. Zamiast dwóch wizyt w urzędzie - aby złożyć wniosek, a następnie odebrać zamówione dokumenty - wystarczy jedna, umówiona na konkretny dzień i godzinę. Po wysłaniu wniosku ze strony internetowej powiatu skontaktuje się z Państwem pracownik starostwa, który zaproponuje termin odbioru zamówionych dokumentów i poda wysokość opłaty, jaką należy wnieść.

W przypadku trudności z wypełnieniem wniosku można zasięgnąć telefonicznej porady pracownika geodezji pod numerami tel. 022 7640 109 (Jabłonna), 022 7640 110 (Legionowo) i 022 7640 112 (Wieliszew).

Aby wypełnić internetowy wniosek należy kliknąć na banner w lewym menu na stronie głównej lub na link w Wirtualnym Biurze Obsługi.